ADSL WiFi router WELL DA-150N s podporou IPV6

Článek stažen 13.11.2012 ze zdroje ITPOINT.CZ, přečten 5x, zařazen v kategorii věda a technika.
Odhad oblíbenosti:
(2 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (398) - WELL DA-150N je kombinovaný ADSL WiFi N 150 Mb router se čtyřportovým switchem pro rychlé připojení a bezpečné bezdrátové sdílení ADSL Internetu a propojení počítačů v síti. Je to ideální zařízení pro propojení počítačů v kombinované drátové (LAN) i bezdrátové (WLAN) síti a připojení této sítě k Internetu přes ADSL linku. [12.11.2012 / JOYCE ČR, s.r.o.]. Podrobnější informace o ADSL WiFi router WELL DA-150N s podporou IPV6 se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: ADSL WiFi router WELL DA-150N s podporou IPV6

Dodatek ke článku ADSL WiFi router WELL DA-150N podporou IPV6: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#398) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace