Jak upravit fotky zdarma online

Článek stažen 25.9.2010 ze zdroje Radírna - Internetová a počítačová poradna, přečten 638x, zařazen v kategorii počítače, internet.
Odhad oblíbenosti:
(5 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (547) - Nemáte PhotoFiltre, Photoshop, ani jiný grafický program nebo s nimi neumíte  pracovat, ale i přes to chcete mít vtipné efekty zcela zdarma? Zde vám ukážeme, jak na to. Efekty a mutace fotek nejsou vůbec nic složitého a zvládne to naprosto každý, stačí postupovat podle tohoto návodu. Fotografie můžete využít do svých profilů, nebo prostě pro pobavení [...]. Podrobnější informace o Jak upravit fotky zdarma online se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: Jak upravit fotky zdarma online

Dodatek ke článku Jak upravit fotky zdarma online: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#547) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace