Kurzy měn

Vyberte, které kurzy měn chcete zobrazovat. Uváděné kurzy jsou vyhlašované ČNB.

Přehled měn
[AUD] [BGN] [BRL]
[CAD] [CNY] [CYP]
[DKK] [EEK] [EUR]
[GBP] [HKD] [HRK]
[HUF] [CHF] [IDR]
[ILS] [INR] [ISK]
[JPY] [KRW] [LTL]
[LVL] [MTL] [MXN]
[MYR] [NOK] [NZD]
[PHP] [PLN] [RON]
[RUB] [SEK] [SGD]
[SIT] [SKK] [THB]
[TRY] [USD] [XDR]
[ZAR]
Sledované období

graf
KódMěnaMnožstvíKurz před měsícemKurz nyníZměna
AUDAustrálie (dolar)117,6117,53-0,466%
BGNBulharsko (lev)113,3513,34-0,067%
BRLBrazílie (real)17,036,95-1,138%
CADKanada (dolar)117,5717,76+1,036%
CNYČína (renminbi)13,343,31-0,840%
CYPKypr (libra)144,9545,43+1,070%
DKKDánsko (koruna)13,513,51-0,142%
EEKEstonsko (koruna)11,61,60,439%
EUREMU (euro)126,1126,09-0,077%
GBPVelká Británie (libra)128,6329,44+2,808%
HKDHongkong (dolar)12,842,79-2,039%
HRKChorvatsko (kuna)13,533,49-1,162%
HUFMaďarsko (forint)1008,68,46-1,616%
CHFŠvýcarsko (frank)123,1322,63-2,187%
IDRIndonesie (rupie)10001,671,64-1,742%
ILSIzrael (šekel)16,146,2+1,042%
INRIndie (rupie)10034,6833,81-2,517%
ISKIsland (koruna)10015,5614,59-6,228%
JPYJaponsko (jen)10020,419,53-4,251%
KRWJižní Korea (won)1001,951,93-1,077%
LTLLitva (litas)18,018,030,262%
LVLLotyšsko (lat)138,9639,040,198%
MTLMalta (lira)161,1962,02+1,360%
MXNMexiko (peso)11,241,22-1,608%
MYRMalajsie (ringgit)15,195,190,096%
NOKNorsko (koruna)12,82,79-0,357%
NZDNový Zéland (dolar)116,2916,04-1,535%
PHPFilipíny (peso)10043,1542,71-1,029%
PLNPolsko (zlotý)16,16,10,000%
RONRumunsko (nové leu)15,695,67-0,281%
RUBRusko (rubl)10037,4537,590,350%
SEKŠvédsko (koruna)12,742,74-0,037%
SGDSingapur (dolar)116,3116,18-0,779%
SITSlovinsko (tolar)10011,6611,47-1,595%
SKKSlovensko (koruna)10084,8789,34+5,265%
THBThajsko (baht)10066,9665,73-1,834%
TRYTurecko (nová lira)16,316,27-0,666%
USDUSA (dolar)122,2421,73-2,288%
XDRMMF (SDR)131,2630,93-1,056%
ZARJihoafrická rep. (rand)11,681,64-2,438%

Upozornění: Užití grafů a dat mimo tento web, zejména jejich reprodukce je bez svolení provozovatele anebo bez uvedení zdroje vč. aktivního odkazu (xnovinky.cz) striktně zakázána. Neručíme za správnost údajů. Veškeré kurzy jsou udávány vůči CZK.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace