mojeO2.cz: mobilní elektronické vyúčtování Moje O2 pro mobilní i fixní služby

Článek stažen 1.2.2011 ze zdroje ITPOINT.CZ, přečten 47 005x, zařazen v kategorii věda a technika.
Odhad oblíbenosti:
(5 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (398) - Telefónica O2 spouští od 1.2. 2011 nové webové stránky, jejichž součástí je aplikace Moje O2 - pro mobilní elektronické vyúčtování služeb. Sekce MojeO2 tak obsahuje přehled o fixních i mobilních službách zákazníků a je zcela zdarma.

[1.2.2011 / Telefónica O2 Czech Republic a.s.]. Podrobnější informace o mojeO2.cz: mobilní elektronické vyúčtování Moje O2 pro mobilní i fixní služby se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: mojeO2.cz: mobilní elektronické vyúčtování Moje O2 pro mobilní i fixní služby

Dodatek ke článku mojeO2.cz: mobilní elektronické vyúčtování Moje O2 mobilní fixní služby: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#398) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace