MojeO2.cz: nová webová samoobsluha pro rezidentní zákazníky

Článek stažen 23.8.2011 ze zdroje ITPOINT.CZ, přečten 1 294x, zařazen v kategorii věda a technika.
Odhad oblíbenosti:
(5 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (398) - Spuštěním webové samoobsluhy pro své rezidentní zákazníky rozšiřuje Telefónica Czech Republic možnosti porálu MojeO2.cz. Uživatelé tak mohou nově sledovat a měnit nastavení svých služeb či monitorovat čerpání datových limitů. [23.8.2011 / Telefónica Czech Republic, a.s.]. Podrobnější informace o MojeO2.cz: nová webová samoobsluha pro rezidentní zákazníky se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: MojeO2.cz: nová webová samoobsluha pro rezidentní zákazníky

Dodatek ke článku MojeO2.cz: nová webová samoobsluha rezidentní zákazníky: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#398) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace