Oběti domácího násilí končí v chudobě, dostávat by prý měly dávky

Článek stažen 15.10.2012 ze zdroje Denik.cz - Zprávy, přečten 23x, zařazen v kategorii zpravodajství.
Odhad oblíbenosti:
(3 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (164) - Praha - Oběti domácího násilí, které se rozhodnou opustit svůj násilnický protějšek a utéct z domova, se často propadají do chudoby. Ocitnou se totiž obvykle bez peněz, mnohé pak nemají ani na jídlo pro své děti. Vyplývá to ze zkušeností pracovnic azylových domů a organizací na pomoc osobám v ohrožení.. Podrobnější informace o Oběti domácího násilí končí v chudobě, dostávat by prý měly dávky se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: Oběti domácího násilí končí v chudobě, dostávat by prý měly dávky

Dodatek ke článku Oběti domácího násilí končí chudobě, dostávat by prý měly dávky: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#164) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace