Pixar točí skvělé filmy a pohádky. Mrkněte na 5 nejlepších a hlasujte

Článek stažen 13.3.2012 ze zdroje Topzine.cz, přečten 21x, zařazen v kategorii ostatní, jiné.
Odhad oblíbenosti:
(3 z 5)   líbí se mi to!

XNOVINKY.CZ (638) - !Anketa!Dvanáct celovečerních filmů, na dvacet krátkometrážních a dvacet čtyři Oscarů, taková je statistika společnosti Pixar. Společnosti, která dala animovaným filmům nový rozměr (a nemyslíme nutně 3D). Pixar nemá na poli animovaných filmů téměř žádnou konkurenci.

Pomyslným soupeřem může být leda společnost Dreamworks, která se však utápí v pokračováních Shreků a Madagaskarů, zatímco Pixar přichází stále [...]. Podrobnější informace o Pixar točí skvělé filmy a pohádky. Mrkněte na 5 nejlepších a hlasujte se dočtete kliknutím na odkaz níže s názvem Přejit na originální článek.

Podobné články přejít na originální článek poslat emailem známému
až 100 Kč za každý dotazník

Podobné: Pixar točí skvělé filmy a pohádky. Mrkněte na 5 nejlepších a hlasujte

Dodatek ke článku Pixar točí skvělé filmy pohádky. Mrkněte 5 nejlepších hlasujte: Tato zpráva byla převzata se souhlasem majitele zdroje (#638) skrze registrační formulář na přidání nového zdroje (RSS feedu). Pokud tento článek odporuje zákonům České republiky anebo je jiným způsobem nevhodný, kontaktujte nás. Berte na vědomí, že tento článek je názorem autora článku a může se lišit od většiny názorů. Tento článek nebyl napsán redaktory agregátoru xnovinky.cz. Provozovatel xnovinky.cz se od tohoto článku distancuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace